BASEN SILVER HOTEL SZCZECIN

Basen idealny dla niemowląt i dzieciNauka pływania dla niemowląt i dzieci w SzczecinieBasen Hotelu Silver to spokojne, kameralne, a zarazem komfortowe miejsce, w którym rodzic wraz ze swoim maluszkiem odnajdą ukojenie i spędzą czas w niezwykle przyjemnej atmosferze, którą tworzy przyjazna, komfortowa, a zarazem przestronna architektura basenu.

W ciszy i w harmonii Ty i Twoje dziecko będziecie pogłębiać, budować wzajemne więzi w zupełnie innym wymiarze. W takich warunkach prowadzone będą zajęcia nauki pływania dla niemowląt i dzieci w Akademii SportCamp. Trener Aqua Baby wprowadzi uczestników w niezwykłą wodną przygodę, którą pokocha Twoje dziecko.

Basen Hotelu Silver o owalnym kształcie o wymiarach 12×8 m i głębokości 120 cm jest idealnym miejscem do prowadzenia zajęć nauki pływania. Ogromnym atutem basenu jest temperatura wody, która wynosi 32 stopnie Celsjusza. Takie warunki zapewniają odpowiedni komfort termiczny dla wszystkich uczestników naszych zajęć.Kolejnym atutem basenu Silver Hotel jest przestronna, duża szatnia z przebieralniami, w której bez najmniejszych problemów przygotujesz się do zajęć. Rodzice maluszków mogą również skorzystać z przewijaków, które zapewnia Akademia SportCamp wszystkim uczestnikom zajęć nauki pływania dla niemowląt. Dodatkową zaletą jest duży i bezpłatny parking, z którego mogą skorzystać uczestnicy zajęć, a także hotelowa restauracja, uwielbiana przez rodziców, którzy w oczekiwaniu na dzieci, relaksują się przy filiżance znakomitej kawy lub herbaty. Wszystko to buduje niewątpliwie wspaniały klimat i sprawia, że rodzice i dzieci chętnie wracają do tego miejsca i z wielką radością uczestniczą w zajęciach nauki pływania.

Zapraszamy wszystkich na nasze zajęcia pływania dla niemowląt i dzieci. Jesteśmy przekonani, że pokochacie nasze zajęcia i atmosferę Hotelu Silver.

Zapoznaj się z harmonogramem zajęć pływania oraz cennikiem.


Nauka pływania w Hotelu Silver w Szczecinie organizowana przez Akademię SportCampNauka pływania dla dzieci od 3 miesiąca życia w Silver Hotel SzczecinIdealny basen do nauki pływania dla niemowląt i dzieci

TOP