Aqua Baby

Nauka pływania dla niemowląt i dzieci w Szczecinie

Aqua Baby to niezapomniana i niezwykła, wodna przygoda dla Twojego dziecka. Maluszki uwielbiają zabawę w wodzie!
Zajęcia Aqua Baby skierowane są do najmłodszych pływaków. Zajęcia prowadzimy w ciepłym i komfortowym basenie, aby oswoić z wodą niemowlaki już od 3 miesiąca życia (do 4 roku życia). Jednym z naszych celów jest wzbudzanie wśród najmłodszych miłości do wody, ruchu i zabawy poprzez naukę i doskonalenie pływania. W dbałości o bezpieczeństwo i właściwy przebieg zajęć zapewnia profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
 

Na czym polegają zajęcia?

Aqua Baby, czyli zajęcia w wodzie dla niemowląt z rodzicami. W zajęciach uczestniczy dziecko wspólnie z rodzicem, wykonując proste zadania przygotowane przez instruktora, który stopniowo wprowadzi uczestników w meandry zajęć w wodzie. Sprawimy, że będzie to niezapomniane przeżycie, które przeniesie rodziców i dzieci w zupełnie inny wymiar relacji, budując poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach na terenie komfortowego, a zarazem kameralnego basenu HOTELU SILVER. Obiekt jest w pełni dostosowany do prowadzenia zajęć dla maluszków. Temperatura wody w basenie wynosi 32 stopnie celcjusza, co gwarantuje komfort termiczny dla małych pływaków.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zwieńczone autorskim programem nauczania oraz stosując indywidualne podejście do nauki, wsparte wykorzystaniem specjalistycznych przyborów (sprzętu pływackiego, zabawek), jesteśmy w stanie:

– nauczyć Twoje dziecko, jak bezpiecznie spędzać czas w wodzie;
– wykształcić pożądane nawyki pływackie;
– wspomóc rozwój i zdrowie maluchów;
– wzmacniać relacje na płaszczyźnie rodzic – dziecko, a także rozwijać umiejętności kontaktów społecznych.
 

Jakie umiejętności zdobędzie Twoje dziecko?

Twój maluszek zdobędzie pływackie doświadczenie:

– umiejętność bezpiecznej zabawy w wodzie;
– zanurzania główki;
– wydychania powietrza do wody;
– leżenie na wodzie;
– nurkowania;
– pracy nóżkami na plecach;
– pracy nóżkami na brzuszku.
 

Kto zadba o rozwój Twojego dziecka?

O prawidłowy rozwój Twojego maluszka zadba mgr Marek Pilch – instruktor w wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od 2016 roku związany z basenem Hotelu Silver.
 

Zobacz HARMONOGRAM ZAJĘĆ AQUA BABY, zapoznaj się z CENNIKIEM.


Informacje i zapisy

Instruktor: Marek Pilch
– tel.: 785 857 788
 

Gdzie będzie pływał Twój maluszek?

HOTEL SILVER
Rondo Hermana Hakena
70-001 Szczecin

TOP