Obozy letnie 2022

home-office-569359_640

OBOZY LETNIE 2022

Podczas tegorocznych wakacji SportCamp organizuje 2 obozy wyjazdowe o zróżnicowanej i ciekawym programie, w których dominuje aktywność ruchowa – sport!

Obozy skierowane są do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 8-16 lat uczęszczających do sekcji sportowych Akademii SportCamp oraz osób z poza Akademii, które chcą przeżyć prawdziwą sportową przygodę.

OBOZY LETNIE 2022

„OBÓZ SPORTOWY – AKTYWNA PRZYGODA”
Obóz przeprowadzony zostanie w czterech, odrębnie funkcjonujących sekcjach sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka oraz pływanie). Zapisując się na obóz wybieramy swoją ulubioną sekcję i w tej sekcji sportowej trenujemy. Oczywiście oprócz zajęć w wybranych sekcjach na uczestników czeka wiele innych atrakcji takich, jak: zajęcia łucznicze, tor strzelecki ASG, dyskoteka i wiele innych.

„OBÓZ WODNIACKI – WODNE SZALEŃSTWO”

Skierowany jest do osób, które uwielbiają spędzać czas nad wodą, w otoczeniu dzikiej przyrody. Malownicze jezioro Drawsko i jego okolice, w połączeniu z zajęciami na wodzie (żeglarstwo, windsurfing, kajaki, skimboarding, deski SUP, MEGA SUP, rowerki wodne, holowanie na linie za skuterem na powietrznym kole), to strzał w samo sedno. Na uczestników czeka oczywiście wiele więcej atrakcji.

SZCZEGÓŁOWIE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBOZÓW ZNAJDZIECIE NA STRONIE http://plywanie-sc.pl/obozy/ oraz https://sportcamp.pl/obozy/

 

TOP