Lato 2021 – obozy sportowe

home-office-569359_640

LATO 2021 – OBOZY SPORTOWE. Chodź do wakacji jeszcze daleko, to już teraz chcielibyśmy przedstawić nasze wakacyjne plany. Przygotowaliśmy dwie propozycje, w których będą mogły uczestniczyć dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 8-16 lat z Akademii SportCamp, jak również wszyscy zainteresowani spoza naszej Akademii.

Pierwszy propozycja “OBÓZ SPORTOWY – AKTYWNA PRZYGODA”, przeprowadzony zostanie w czterech, odrębnie funkcjonujących, sekcjach sportowych(piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka oraz pływanie). Zapisując się na obóz wybieramy swoją ulubioną sekcję i w tej sekcji sportowej trenujemy. Oczywiście oprócz zajęć w wybranych sekcjach na uczestników czeka wiele innych atrakcji takich, jak: zajęcia łucznicze, tor strzelecki ASG, dyskoteka i wiele innych.

Drugi obóz “OBÓZ SPORTÓW WODNYCH”, przeznaczony jest dla osób, które uwielbiają spędzać czas nad wodą, w otoczeniu dzikiej przyrody. Malownicze jezioro Drawsko i jego okolice, w połączeniu z zajęciami na wodzie (żeglarstwo, windsurfing, kajaki, skimboarding, rowerki wodne), to strzał w samo sedno. Na uczestników czeka oczywiście wiele więcej atrakcji.

SZCZEGÓŁOWIE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDÓW ZNAJDZIECIE NA STRONIE www.sportcamp.pl

Zachęcamy również do kontaktu:

– używając formularz online,
– pisząc maila na adres sportcamp@sportcamp.pl,
– dzwoniąc pod numer – 509 096 228.

Akademia SportCamp

 

TOP